RN731ETTP6980D50
MFR.Part #
RN731ETTP6980D50
JLCPCB Part #
C4178487
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS