RN73R2BTTD9422B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD9422B10
JLCPCB Part #
C2570786
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS