SG73P2BTTD2000F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2000F
JLCPCB Part #
C2577903
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS