RN732BTTD1291B50
MFR.Part #
RN732BTTD1291B50
JLCPCB Part #
C4176351
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS