SG73G2ATTD2943C
MFR.Part #
SG73G2ATTD2943C
JLCPCB Part #
C6481770
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS