RK73B3ATTE105J
MFR.Part #
RK73B3ATTE105J
JLCPCB Part #
C346106
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS