RK73B2BTTD9R1G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2BTTD9R1G
JLCPCB Part #
C2575362
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS