RK73G1ETTP16R9F
MFR.Part #
RK73G1ETTP16R9F
JLCPCB Part #
C3975463
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS