SG73P2BTTD1582D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1582D
JLCPCB Part #
C4043268
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS