SG73S1ETTP3162F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3162F
JLCPCB Part #
C4352613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS