RN73R1JTTD5100F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD5100F10
JLCPCB Part #
C2534371
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS