SG73S1JRTTD3401F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3401F
JLCPCB Part #
C7080076
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS