RK73B2ATTD475J
MFR.Part #
RK73B2ATTD475J
JLCPCB Part #
C276126
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS