RN731JTTD8981B50
MFR.Part #
RN731JTTD8981B50
JLCPCB Part #
C4225678
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS