SG73P2BTTD1130D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1130D
JLCPCB Part #
C4233487
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS