RN73H2ETTD2401F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2401F100
JLCPCB Part #
C3933949
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS