RK73H2ATTD24R9D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD24R9D
JLCPCB Part #
C2579052
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS