SG73P2BTTD1330D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1330D
JLCPCB Part #
C4007565
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS