SG73P2BTTD1130F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1130F
JLCPCB Part #
C3949550
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS