RN73R1JTTD6800A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD6800A05
JLCPCB Part #
C4260208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS