SG73P2ATTD9532D
MFR.Part #
SG73P2ATTD9532D
JLCPCB Part #
C3965188
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS