HV733ATTE224G
MFR.Part #
HV733ATTE224G
JLCPCB Part #
C3988614
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS