SG73P2ATTD9532F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9532F
JLCPCB Part #
C4171152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS