SG73P2ATTD9533D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD9533D
JLCPCB Part #
C4106404
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS