RN73R2ETTD8202F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD8202F10
JLCPCB Part #
C4186264
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS