SG73P2ERTTD1910D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1910D
JLCPCB Part #
C7312058
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS