RK73H2ETTD7502F
MFR.Part #
RK73H2ETTD7502F
JLCPCB Part #
C2576619
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS