RK73H2BTTD2802D
MFR.Part #
RK73H2BTTD2802D
JLCPCB Part #
C2578722
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS