RT0805CRB07300RL
MFR.Part #
RT0805CRB07300RL
JLCPCB Part #
C4344250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS