SG73P2ATTD625J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD625J
JLCPCB Part #
C4182102
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS