RK73G2ARTTD4121F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4121F
JLCPCB Part #
C6181727
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS