RN73R2ATTD3571F10
MFR.Part #
RN73R2ATTD3571F10
JLCPCB Part #
C2550715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.57kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS