SG73P2ATTD622J
MFR.Part #
SG73P2ATTD622J
JLCPCB Part #
C4110908
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS