HV732HRTTE5233D
MFR.Part #
HV732HRTTE5233D
JLCPCB Part #
C6967522
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS