SG73P2ATTD624J
MFR.Part #
SG73P2ATTD624J
JLCPCB Part #
C4303068
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS