SG73P2ATTD513G
MFR.Part #
SG73P2ATTD513G
JLCPCB Part #
C3943399
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS