SG73G2ATTD9102C
MFR.Part #
SG73G2ATTD9102C
JLCPCB Part #
C6677439
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS