SG73P2ATTD510G
MFR.Part #
SG73P2ATTD510G
JLCPCB Part #
C4273952
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS