SG73P2ETTD513G
MFR.Part #
SG73P2ETTD513G
JLCPCB Part #
C3943670
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS