HV732HRTTE136J
MFR.Part #
HV732HRTTE136J
JLCPCB Part #
C6967467
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS