SG73P2ATTD513J
MFR.Part #
SG73P2ATTD513J
JLCPCB Part #
C4122221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS