SG73P2ATTD4R64F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4R64F
JLCPCB Part #
C3937157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS