SR731ERTTP3R0G
MFR.Part #
SR731ERTTP3R0G
JLCPCB Part #
C4081974
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS