RN73H2BTTD70R6F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD70R6F100
JLCPCB Part #
C3978463
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS