SG73P2BTTD4R64F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4R64F
JLCPCB Part #
C4330046
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS