RN73R1JTTD1352A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1352A05
JLCPCB Part #
C4337343
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS