SG73P2ATTD361G
MFR.Part #
SG73P2ATTD361G
JLCPCB Part #
C4011862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS