RN73H2BTTD5303B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5303B25
JLCPCB Part #
C4273740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS