RN732ATTD6902B50
MFR.Part #
RN732ATTD6902B50
JLCPCB Part #
C3922399
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS