SG73P2BTTD361G
MFR.Part #
SG73P2BTTD361G
JLCPCB Part #
C3977187
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS